XVII Niedziela Zwykła (27.07.2014)

1. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc sierpień.. Jest to miesiąc modlitwy o trzeźwość narodu. Zachęca się do podejmowania dobrowolnej abstynencji oraz podjęcia dodatkowej modlitwy codziennie o trzeźwość w naszym narodzie ale też w rodzinach,Wiemy doskonale ile zła wyrządza alkohol.

2. W tym tygodniu również pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa w tych dniach o godzinie 17.30

3 . Ofiary złożone na remonty wokół kościoła z Działek - 100 zł.

4 . W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godzinie 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.

Na tablicy ogłoszeń jest podany tytuł podręcznika z katechezy dla klasy III Szkoły Podstawowej

5 . Intencje na miesiąc sierpień polecane naszym modlitwom przez Papieża:

Intencja ogólna; Aby uchodźcy zmuszeni do opuszczenia swoich domów z powodu przemocy, znaleźli wielkoduszną gościnę i by ich prawa były chronione.

Intencja misyjna : Aby chrześcijanie w Oceanii głosili z radością wiarę wszystkim ludom kontynentu.

6 Zapowiedzi przedślubne:

Artur Andrzej Anuszkiewicz , kawaler, parafia tutejsza

Monika Noga, panna Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie – zapowiedź druga

Jądrejek Maciej Jerzy, kaw parafii tutejszej ,

Nowicka Anna Maria , panna z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niedźwiadzie-

zapowiedź druga

Plan Mszy Św.