VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA  (1.05.2016)

1.     Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30, w niedzielę o 16.30.Zachęcamy parafian do licznego udziału w nabożeństwach majowych odprawianych w kościele. Zachęcamy także do podtrzymania zwyczaju śpiewania litanii loretańskiej i pieśni maryjnych przy kapliczkach przydrożnych przez osoby, które nie mogą przyjść do kościoła w godzinach nabożeństwa.

2.     We wtorek, 3 maja przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej Ojczyzny. To również 225. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze św. jak w niedzielę. Podczas Eucharystii o godz.10.00 będziemy szczególnie modlić się w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.  O godz. 9.30 będą uroczystości przy pomniku przed Urzędem Gminy.

3.     Ofiary zbierane na tacę w dniu 3 maja będą przeznaczone wsparcie budowy kościoła na osiedlu Borek.

4.     W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek przed południem odwiedzimy starszych i chorych parafian z Komunią Świętą.

5.     Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. Spowiedź dzieci i ich rodziców w sobotę od godz. 18.30

6.     Parafialny punkt Caritas będzie czynny w najbliższy poniedziałek w godz. 10.00 – 11.00.

7.     Zapowiedzi przedślubne:

Karolina Kamińskapanna z parafii tutejszej i Mateusz Bogacz kawaler z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie – zapowiedź pierwsza

Mazurek Mateusz kawaler z parafii tutejszej i Kowalczyk Magdalena panna z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie – zapowiedź pierwsza

Plan Mszy Św.

Poniedziałek - Piątek