Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (20.04.2014)

1.      Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 1700

2.      Jutro drugi dzień świąt - Poniedziałek Wielkanocny:

·        Msze św. godz. 800, 1000, 1200, 1700

·        Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na KUL

3.      Święta wielkanocne obchodzi się uroczyście przez oktawę czyli 8 dni. Z tego powodu w najbliższy piątek nie będzie obowiązywać wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.       W ciągu najbliższego tygodnia przed Mszą św. wieczorną odmawiać będziemy Nowennę do Bożego Miłosierdzia.

5.      Przyszła niedziela to uroczystość Miłosierdzia Bożego i Dzień Kanonizacji bł. Jana Pawła II. Po Mszach św. będzie możliwość ucałowania relikwii św. siostry Faustyny. O godz. 1500 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6.      W wtorek spotkanie Legionu Maryi członków czynnych i wspierających.

7.      Zapowiedzi przedślubne: Banaszek Paweł, cywilnie związany z par. tut. i Banashek Nataliia cywilnie związana z par. tut. – zapowiedź druga

8.      Składamy serdeczne podziękowania:

* Poszczególnym grupom za przewodniczenie adoracji przy grobie Pana Jezusa

*  młodzieży za pomoc  w przygotowaniu Grobu Pańskiego i ciemnicy

*  za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego

*  Paniom Marii Turowskiej i Małgorzacie Mazur za dekorację kościoła kwiatami

*  kręgom Kościoła Domowego za ufundowany Paschał

*  Paniom Katarzynie Stasiak i Annie Śliczniak za prace wokół kościoła

*  Panu Andrzejowi Boguszewskiemu za pomoc o organizacji liturgii i pani Zofii Piróg za troskę o czystość szat liturgicznych

*  Panu kościelnemu, służbie liturgicznej, nadzwyczajnym szafarzom  i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie liturgii

*  członkom Akcji Katolickiej za przeprowadzenie kiermaszu świątecznego

Bóg zapłać.

Miłość ostatecznie zwycięża śmierć!  Pan zmartwychwstał. Jako Duszpasterze życzymy Każdemu i Każdej z Was i Waszym Rodzinom i Gościom abyście na co dzień przeżywali swoje własne święto „zmartwychwstania” poprzez odradzanie się w waszych sercach miłości do najbliższych. Życzymy także wiary w potęgę Jezusa, który żyje i jest z nami każdego dnia,  w każdej chwili naszego życia, na zawsze.

Radosnych Świąt!

Plan Mszy Św.